Soha nem voltam konyhatündér, viszont mindig is édesszájú voltam. Egy ideje szeretem ismerőseimet, barátaimat, a családomat meglepni valami kis finomsággal. Ezt a blogot azért hoztam létre, hogy összegyűjtsem a kedvenc receptjeimet,illetve hogy megosszam tapasztalataimat. A blogban nyomon követhetitek kísérletezéseimet a konyhában.