Okänd.
Läser elle. Lyssnar på min bror som spelar gitarr. Samlar kraft för att hänga upp kläder från golvet.
Min faders gamla skinnjacka. Tror att hela familjen har användt den i olika perioder. Tycker om det. Tycker om den.
Top and Pants, here.Shoes, here.
Hej. Jag skall skicka in bilder och lyssna på velvet underground nu. Läsa tidningar. Äta pepparkakor. Hejdå.
1, okänd. 2, the selby.
Godmorgon. Kaffe. Mjölk. Hatt. Nu ska jag promenera på söder.
From: Vouge Italia. Photo: Steven Meisel.
För tidigt, trött.
from here.
Armband med kulor. Typ. Rätt så fint tycker jag. 100 kr. Värt. Idag har jag varit med vänner, blivit kär i ett par skor som är håriga och skrivit om ett land som inte existerar. Hejdå.
Hej. Det är morgon. Jag äter ostmackor. Har inte på mig någon bh.
The kinks. Love.
Idag har jag en massa jobbiga saker att göra och längtar lite tills ikväll då allt är över.Fn skjorta har jag iallafall. Den kommer nog att vara med länge.
http://www.brownsfashion.com/
mjölk.
De här byxorna är typ det bästa jag vet. Så sköna. Så mjuka. Så varma med ett par strumbyxor under. Köpta på jättemycket rea. Nu tänker jag ägna kvällen åt att prata med min bror, studera och dricka ...
taken by ryan mcginley
Sovrum. Vita lakan är bra när det är så mörkt överallt. Och ljus. Man måste tända ljus varje kväll. Nu skall jag se på gossip girl och dricka mjölk med kanel i.
Idag hade jag tänkt göra ingenting. Typ. Imorgon är det inte helg längre. Känns inte så bra. Och jag har silver på naglarna. Brukar inte ha nagellack, tycker det naturliga är finast.
Första: V Man. Andra: Okänd.
Hej. Asymetrisk tröja och gammalt halsband. Tycker trekanter är trevliga. Iförsig är inte det här halsbandet någon sådan. Diagonala linjer då.
Krig. Typ. Och det är fredag, jag beger mig om en stund mot fotografiska för sista gången. Fast innan det ska jag äta pasta med tomatsås och mozzarella till frukost. Gott.
Okända.
Hej. Strumpbyxorna jag har på mig under byxorna gick sönder nästan på direkten. Nu skall jag borsta tänderna.
Smutsiga dr martens och slitna jeans. Som det ska vara. Jag är trött och tror att jag ska gå och sova en stund.
Bara axlar. Åker till fotografiska om en stund igen. Ska bara dricka upp mitt kaffe. Tycker om det.
1, vet ej. 2, APC.
You are no longer following . Undo?