Annelies bal

Sporten is gezond


Dat kinderen moeten bewegen is algemeen geweten. Mijn kinderen moet je dit alvast niet aanleren. Met voetbal, volleybal en dansen zijn de vrijetijdsuren hier goed gevuld en dan hebben we het nog niet over de zondagnamiddag activiteit: de scouts en gidsen.

Dit wil dus zeggen heel veel plannen en organiseren om iedereen op hun training of match te krijgen. Maandag is hier dan ook de enige rustdag. Dinsdag starten we met te taxiën, aanmoedigen, supporteren, sportzakken maken enz.... en we eindigen pas op zondagnamiddag.

Alleen kunnen we dit niet mogelijk maken en daarom kunnen we steeds rekenen op familie en vrienden. Als die er niet waren dan konden mijn kinderen hun hobby's niet uitvoeren en konden wij niet genieten van hun sportprestaties want als ouder ben je toch steeds trots als ze daar op het veld of op het podium staan.

Daarom wil ik nogmaals zeggen een dankjewel aan iedereen die er mee voor zorgt dat mijn kids hun sporten met vol enthousiasme kunnen blijven doen!!

Thankx! Xxx

  • Love
  • Save
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...