mikituktaras90

binixo


5 навичок, якими повинен володіти фахівець із контенту

http://binixo.com.ua

1) SEO

Рекомендую в першу чергу вивчити SEO-оптимізацію. Кожен поважаючий себе фахівець просто зобов'язаний вміти підбирати ключові слова, розуміти, як пошукові системи представляють себе, правильно формувати пошукові запити, і мати базові знання про те, як працювати з Google Adwords. Ретельне вивчення SEO оптимізації не потрібно, але основні поняття вам обов'язково знадобляться.

2) Обробка контенту.

Кожен поважаючий себе менеджер повинен знати, а головне мати можливість використовувати всі інструменти і сервіси контентної роботи.

Не забудьте дізнатися, як використовувати служби тестування унікальності. Перевірка тексту на унікальність дуже важлива, тому що вміст фахівця повинен виробляти унікальний матеріал, інакше навіщо тоді з його роботи.

Фахівець, який працює з контентом, повинен бути грамотним.

3) Копірайтинг та повторне голосування

Освоєння професії змісту - залежить саме від повторного набору тексту. Ви повинні працювати в цій ролі не менше місяця. Повірте, коли ви навчитеся переписувати, ви в кінцевому рахунку зможете написати свої власні статті.

4) HTML і програмування

Щоб бути фахівцем у вашому бізнесі, ви повинні знати програмування та HTML, принаймні на початковому рівні. Ці навички не будуть затребувані при прийомі на роботу, але вони потребуватимуть вас, щоб піднятися по кар'єрних сходах.

5) Знання англійської мови

Ви повинні знати англійську мову на цьому рівні, щоб читати і розуміти тексти помірної складності. Щоб розробити цей навик, ви можете піти на курси англійської мови або взяти незалежне навчання на відео-підручнику

  • Love
  • Save
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...