omiddani

نقد و بررسی انواع کمپرسور کولرگازی 30000 اجنرال

کولرگازی 30000 اجنرال یکی از بهترین سیستم‌های تهویه مطبوع در بازار است که نام تجاری آن متعلق به ژاپن است. با فرارسیدن تابستان، بیشتر مردم به فکر خرید تهویه هوا برای خود هستند تا بتوانند راحت‌تر زندگی کنند. حتماً برای خرید کولر گازی آمده‌اید و هنگام خرید، با یک سری شرایط روبرو هستید. اگر قصد خرید تهویه مطبوع را دارید، خوب است که از قبل درباره آن آگاهی داشته باشید. یکی از مواردی که هنگام خرید با آن روبرو می‌شوید نوع کمپرسور است.

کولرگازی 30000 اجنرال دارای انواع مختلفی از کمپرسور می‌باشد. خوب است با انواع کمپرسورها آشنا باشید تا در هنگام خرید راحت‌تر بدانید کدام نوع آن مناسب شما است. اول باید بگوییم نقش کمپرسور در فشار دادن مبرد برای گرم کردن آن است. پس از گرم شدن، گاز از کمپرسور خارج شده و به سمت کندانسور می‌رود و روند خنک کنندگی می‌تواند آغاز شود.

انواع کمپرسور

انواع مختلفی از کمپرسورها در یک سیستم تهویه مطبوع کار مشابهی را انجام می‌دهند اما آنها به روش‌های مختلفی این کار را انجام می‌دهند و هر کدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند. دستگاه تهویه مطبوع 30000 اجنرال دارای کمپرسورهای پیستونی، روتاری، اسکرال، سانتریفیوژ و اسکرو است. در ادامه، درباره عملکرد هر یک از آنها توضیح بیشتری خواهیم داد.

کمپرسور اسکرال در کولرگازی 30000 اجنرال

کولرگازی 30000 اجنرال با کمپرسور اسکرال نوع جدیدتری است. این کمپرسور دارای یک سیم پیچ ثابت به نام اسکرال است. در مرکز تهویه هوای 30000 اجنرال وجود دارد و یک سیم پیچ دیگر وجود دارد که به دور آن می‌چرخد. در طی این فرآیند، اسکرال دوم مبرد را به سمت مرکز سوق می‌دهد و آن را فشرده می‌کند. کمپرسورهای اسکرال، مانند کمپرسورهای پیستونی، به سرعت محبوبیت زیادی پیدا می‌کنند زیرا بسیاری از قسمت‌های متحرک را ندارند. از این رو قابل اطمینان تر هستند.

کمپرسور سانتریفیوژ در کولرگازی 30000 اجنرال

این نوع کمپرسور یک کمپرسور گریز از مرکز است. همانطور که از نام آن پیداست، از نیروی گریز از مرکز برای ترسیم گاز مبرد استفاده می‌کند. به سرعت مبرد را با پروانه می‌چرخاند تا آن را فشرده کند. این نوع کمپرسورها معمولاً برای کولر گازی اجنرال اینورتر 30000 بانه مورد استفاده قرار می‌گیرند که در مکانهای بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کمپرسور روتاری در کولرگازی 30000 اجنرال

یک کمپرسور دوار از یک جفت روتور مخصوص طراحی شده است که فاصله بسیار کمی بین آنها وجود دارد. این روتورها در جهت مخالف می‌چرخند و هوا از طریق آنها عبور می‌کند. مزیت آن نسبت به کمپرسورهای دیگر این است که صدای کمتری ایجاد می‌کنند.

نتیجه گیری

کولرگازی 30000 اجنرال روتاری و پیستونی بیشتر استفاده می‌شود. نکته خوب در مورد کولرگازی 30000 اجنرال با کمپرسور روتاری این است که در دفاتر بزرگ به خوبی کار می‌کند و نسبت به تهویه مطبوع 30،000 پیستونی سر و صدای کمتری ایجاد می‌کند. نوع کمپرسور باید مطابق نیاز مصرف کننده مشخص شود. به طور کلی، اکثر افراد ترجیح می‌دهند نوع پیستونی را خریداری کنند، اما روتاری نیز طرفداران خاص خود را دارد، به خصوص برای کسانی که به مکان‌های بزرگ تهویه مطبوع احتیاج دارند. اگر به دنبال تهویه مطبوع برای مکان‌های بزرگی مانند محیط‌های تجاری هستید و اگر می‌خواهید آن را برای مدت طولانی به طور مداوم ادامه دهید، ما به شما کولر گازی 30000 اجنرال روتاری را پیشنهاد می‌کنیم. اگر به مکانهای کوچک‌تر مانند خانه خود نیاز به تهویه هوا دارید، مدل پیستونی را پیشنهاد می‌کنیم. امیدواریم بتوانید بهترین انتخاب خود را داشته باشید و هنگام خرید از آن لذت ببرید.

مراجع:

https://www.fujitsu-general.com/shared/g-mea/pdf-gmea-ctlg-3mgu05-1709ea-01.pdf

https://ae.pricena.com/en/product/o-general-split-ac-2-5-ton-30000-btu-asga30feta-uz-price-in-dubai-uae-76003066

  • Love
  • Save
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...