Simon Hopes

Profesjonalny sprzęt do twojej pralni

Każda profesjonalna pralnia, zakład pracy, lokal usługowy, czy hotel nie może istnieć bez specjalistycznych maszyn pralniczych. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że również magiel przemysłowy jest używany w tych miejscach. Co więcej, jest to niezbędny sprzęt w przedsiębiorstwach, gdzie liczą się najwyższe standardy zachowania higieny. Ten artykuł przedstawi więcej informacji na temat maglu przemysłowego.

1. Rodzaje magli przemysłowych

2. Gdzie warto zakupić profesjonalny magiel elektryczny?

Rodzaje magli przemysłowych

Obecnie na rynku można znaleźć kilka takich urządzeń. Magiel przemysłowy jest często spotykany w pralniach przemysłowych, hotelach, domach pomocy społecznej. Dlatego oferta firm oferujących profesjonalne magle jest głównie kierowana do właścicieli punktów usługowych lub zakładów pracy. Istnieje kilka rodzajów magla wartych uwagi:

- Magiel elektryczny na podstawie – przykładowym modelem jest tutaj model 80/18 normal. Jest to magiel nieckowy o szerokości 80cm. Magiel ma pięciostopniową regulację prędkości, a w ciągu godziny może wyprasować do 16kg prania, co daje wyśmienity efekt. Magiel jest wyposażona w trzy głowice nagrzewające, wyłącznik nożny, a także posiada zabezpieczenie chroniące przed poparzeniem palców. Waga urządzenia to 62kg, a jego moc to 2,1kW. Magiel elektryczny kosztuje 7 999zł netto – 9838,77zł brutto.

- Magiel przemysłowy elektryczny, nieckowy, model 160/30 AV w wersji premium. Magiel o wydajności 50 kg na godzinę pozwala uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie. Niewątpliwie zaletą tego urządzenia jest regulacja prędkości wałka, a także system vaccum, który ułatwia prasowanie. Długość wałka to 160cm, a jego szerokość to 30cm. Moc urządzenia to 13,6 Kv. Warto zaznaczyć, że magiel doskonale nadaje się do pracy ciągłej. Cena urządzenia to 23 499zł netto – 28 903,77 zł brutto.

(obraz_1)

Gdzie warto zakupić profesjonalny magiel elektryczny?

Magiel elektryczny, jak również inne sprzęty, które są niezbędne w hotelu lub restauracji można znaleźć w sklepie online firmy Gastroprodukt na stronie internetowej:gastroprodukt.pl. Oferta sklepu jest bardzo bogata i składa się z magli elektrycznych w różnych wariantach oraz cenach. Co więcej, istnieje możliwość zakupu zestawu pralniczego, w którym można znaleźć: pralnicę, suszarkę oraz profesjonalny magiel elektryczny w wersji premium. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego kupującego, który szuka specjalistycznego sprzętu w dobrej cenie w jednym miejscu.

  • Love
  • Save
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...