Erik flyttet inn!
De siste ukene har vi levd sammen som en familie på 6. Erik har «flyttet» inn for noen uker, og det har vært helt fantastisk.
Det å være sammen daglig, legge seg inntil hverandre hver kveld, og ikke minst at Erik tar del i de hverdagslige tingene som henting, middag og leggerutiner, gjør forholdet sterkere.
Det har vært noen fine uker. Men allerede neste uke, starter travle uker igjen for oss megge og må vi nok prioritere å sove på hver vår kant igjen. Det er sånn livet er.
Disse to ukene har vært magiske, og vi har virkelig kost oss på kveldene og med morgenstresset.
Erik har kommet med noen gode råd til alle barna, og snapper dem ting de har glemt, eller ting vi skal gjøre når de kommer hjem igjen.
Det har virkelig vært godt å «ha en mann i huset».
Jeg trodde liksom jeg var så uavhengig, at jeg måtte ha min egentid, og litt plass for meg selv. Men disse dagene har gått så fort. Og vi har kost oss masse med barna.
Erik lurer på så mye rart. Han er en nysgjerrig person av natur og liker å høre om andre personer sitt liv. Derfor går praten rundt bordet også lett. Det er utrolig deilig.
I helgen skal vi kose oss og rydde i kjelleren, samt henge en god del på sofaen. I kveld står det en film på menyen, med taco. Og så blir det bare avslapping.
Det kommer masse flotte ting på bloggen denne helga, så følg med!
Ha en god fredag!
Vi snakkes senere <3
Klemmer
The post Erik flyttet inn! appeared first on Anne Brith.