AUDREYİN ŞEKERLERİ

audreyinsekerleri.blogspot.de · Dec 15, 2016

Bulgari Rose Goldea Parfüm..


Geçtiğimiz haftalarda katıldığım Sevil Parfümeri ile 70'ler partisinden instagram hesabımda bahsetmiştim. O partide eski versiyonları ile tanıyıp çok sevdiğimiz Roberto Cavalli, Bulgari, Kenzo, Versace, Calvin Klein gibi ünlü markaların yine çok bilinen ve sevilen parfümlerinin yeni versiyonları ile de tanışmak fırsatı bulmuştuk.

Bulgari Rose Goldea Parfüm
Daha önce Rose Essentielle, Jasmin Noir, Omnia gibi parfümlerini kullandığım Bulgari'nin bu kez de Rose Goldea isimli kokusu ile tanıştım ve gül kokularından çok hoşlanmamakla birlikte buna bayıldım.

Bulgari Rose Goldea Parfüm
Bulgari, Rose Goldea'yı Goldea Parfümün başarısı üzerine 2016 Temmuz ayında piyasaya çıkartmış. Goldea "Altın Tanrıça" demek ve Bulgari, parfümü altın tanrıçadan ve güneşin güzelliğinden ilham alan, dişiliğe ve altına övgü olarak tanımlamış.
TOP NOTALAR :
Fresh—Işıltılı – Renkli
NAR KALBİ, GÜL YAPRAKLARININ DEĞERLİ ÖZÜ, MİSK NEKTARLARI

KALP NOTALAR :
Görkemli—Efsanevi—Sütlü
ISPARTA GÜLÜ ÖZÜ, GRANDİFLORUM YASEMİN ÖZÜ

DİP NOTALAR:
Muhteşem—Şefkatli—Balzamik
ŞEHVETLİ MİSKLER, SANDAL AĞACI SÜTÜ, BEYAZ TÜTSÜ ESANSI

Bulgari Rose Goldea Parfüm
Bu muhteşem notalardan gül özü benim tenimde baştan sona hissedilebiliyor ve yine bu gül özü nedeni ile de oldukça kalıcı. Sabahtan akşama kadar ben hem tenimde hem de kıyafetimde kokuyu hissedebiliyorum. Parfümün şişesinin tasarımı ise ayrı bir sanat eseri. Feminen çizgileri koruyarak hem dış kartonunda, hem de şişede pembe renk kullanılmış. Şişenin boynundaki choker kolye şeklindeki detay da ayrıca güzel.

Çeşitli online kozmetik ve parfüm satış sitelerinde, ayrıca Sevil Parfümeri 'de bulabileceğiniz parfümün 50 ml. ve 90 ml. olmak üzere iki boyu var. Dönem dönem yapılan 2 al 1 öde veya ikinci ürüne indirim şeklindeki kampanyalar ile daha uyguna almak da mümkün oluyor. Sevgiler..
View original
  • Love
  • Save
    Forgot Password?
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...