Nowe wyzwanie na SP
Jak co miesiąc zapraszam serdecznie na portal Scrapujących Polek gdzie czekają nowe wyzwania. W naszym zespole w lutym pomysłodawczynią kartkowego wyzwania jest Klaudia i przyznacie, że poniosła dziewczynę fantazja :) Musicie zobaczyć zasady wyzwania jak i prace całego naszego zespołu :)
Zapraszam :)
A ja dzisiaj spędziłam fantastyczne, twórcze spotkanie z dziewczynami w Lublinie :)
Dziękuję właścicielom sklepu Art & Hobby Studio za ciepłe przyjęcie i za możliwość poprowadzenia warsztatów w tym cudownym miejscu.
Dodam tylko, że w sklepie półki się uginają od towaru, ja wróciłam z wielką torbą rzeczy do scrapbookingu, ale znajdziecie tam praktycznie wszystko do różnych technik, aby stworzyć coś niepowtarzalnego :)
Buziaki :)