Sun Moon

FREEBIE | TROPICAL PATTERN | Palm, Leaf, Banana | Download for FREEHi Guys!
I have created a new freebie! (Looking for more freebies like this? Click here). It's TROPICAL PATTERN and you can download it from the link below. You can use this pattern for your graphic design, logos, banners and much more. This Tropical Pattern come as high-res, 300 dpi, RGB file (4000x4000 px) and it's free for personal and commercial works. Feel free to use it as you want :)
Check out my Instagram profile @goldandberry where you can find more photos! If you have any question or idea for next posts with free designs, just write to me [email protected] or leave comment.
Have a great week! Marta
Od dłuższego czasu zamierzałam stworzyć dla Was darmowy pattern do pobrania. Na początku myślałam o jakiś abstrakcyjnych wzorach, o czymś prostym i mało skomplikowanym (może następnym razem). Jednak z racji, że ostatnio udało mi się po raz kolejny zwiedzić Ogród Botaniczny UJ, uznałam, że to musi być coś związanego z trendem tropical :) Tak więc przybywam z nową, darmową grafiką. Plik został wykonany w wysokiej rozdzielczości (4000x4000 px, 300 dpi) i można go użyć do dowolnych celów. Świetnie sprawdzi się jako print, element lub tło nagłówka, ale możecie użyć go również jako nadruk na etui do telefonu oraz inne gadżety.
Chciałabym Was przeprosić, że nie dodaję postów regularnie, ale to wszystko jest uzależnione od mojego wolnego czasu, którego ostatnio niestety nie mogłam znaleźć. Zaglądajcie na mój IG: @goldandberry i na Facebook :) Staram się go w miarę często aktualizować. Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące kolejnych postów, np. konkretne patterny, tekstury, mockupy, to śmiało piszcie w komentarzach lub bezpośrednio na maila [email protected]
Miłego tygodnia! Marta
DOWNLOAD FOR FREE / TROPICAL PATTERN
FOLLOW ME HERE:
FACEBOOK | INSTAGRAM | BLOGLOVIN

  • Love
  • Save
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...