Aura Divine Eyes - drugi deo
U ovom postu predstavila sam vam prvih šest nijansi iz Aurine nove linije senki Divine eyes. U ovom postu videćete i preostalih šest nijansi. I ovo je post sa mnogo fotografija pa će možda biti potrebno malo više vremena da se sve učitaju.
Prve na red dolaze Sun Kiss, Cafe Au Lait i Snakeskin:
Sun Kiss je, po meni, jedna od najboljih senki iz ove linije i to u svakom smislu. To je svetla, braonkasto-zlatasta nijansa, divno izgleda preko celog kapka u kombinaciji sa tamnijom braon. Jedna je od onih koje bi stajale većini i najbolja je po kvalitetu od ovih šest senki, ne trusi se uopšte, odlično je pigmentovana, postojana, lako se blenda.
Na fotografijama iznad videli ste senku Cafe Au Lait i imajte u vidu da je treća slikana na direktnoj sunčevoj svetlosti pa nijansa nije realna, ubacila sam je zato što se tu dobro vidi tekstura same senke, a boja je uživo onakva kao na prve dve fotografije. To je klasična čokoladno/kafeno braon, topla nijansa, potpuno mat. Mekana je, lako se nanosi, ali malo teže blenda, nije baš lako dobiti podjednak intenzitet senke svugde, pomalo se trusi i stvarno je dobro pigmentovana. Postojana je, uz dobru bazu izdrži koliko god treba, baš kao i većina ovih senki.
Snakeskin je odlično izabran naziv! Ova senka je pravi kameleon, sve su boje njene i sve su lepe :) U osnovi je ona neki čudan miks između one čuvene taupe nijanse (smeđkasto-sivkasta) i maslinasto zelene, nekad dominira jedna boja, nekad druga i sadrži sitni zlatni shimmer koji na očima nije upadljiv kao takav, ali daje divnu završnicu senki, bez njega bi bila čisto mat. Odlično ide uz sve braon nijanse i baš je posebna. Nažalost, slabije je pigmentovana od ostalih, treba staviti malo više da bi se dobio pun intenzitet nijanse. Idemo na swatcheve, prva fotografija (na ruci) napravljena je na direktnoj svetlosti, za drugu sam koristila blic, a treća je slikana u sobi sa standardnim podešavanjima:
Idemo na preostale tri nijanse, Sunset Brown, Metallic Princess i Dancer In The Dark:
Sunset Brown bi bila bronzani pandan senki Sun Kiss, u svemu su iste, osim, naravno, u samoj nijansi i sasvim sitnom zlatnom shimmeru koji ova senka ima. Jedna od nosivijih i praktičnijih nijansi, jako je lepa u kombinaciji sa Cafe Au Lait.
Metallic Princess je, na prvi pogled, klasična srednje siva nijansa. Na drugi pogled zapazi se raznobojni shimmer koji joj daje zanimljiv odsjaj pa ispadne neka polumetalik varijanta. Imala sam je na očima od jutra do večeri, bukvalno (uz Too Faced bazu). Ne trusi se uopšte, možda je samo malo tvrđa od drugih.
Dancer In The Dark je jedina nijansa koja odskače po pitanju svakodnevne nosivosti u dnevnim kombinacijama, ali i po kvalitetu. U kutijici je to grafitno siva, skoro crna nijansa sa raznobojnim šljokicama među kojima dominiraju srebrne. Na očima ipak postane srednje siva i ni blizu nijanse koju ima u kutijici. Ja bih više volela da je takva, ali možda će ovakva nekim od vas i više odgovarati pošto dosta žena preferira blaže nijanse, a izbegava crne. Dakle, slabo je pigmentovana, ne postigne punu boju i teže se blenda, teže i od Cafe Au Lait. Idemo na swatcheve:
To bi bilo svih dvanaest senki. Moji favoriti bili bi Vintage Purple i Purple Midnight od prvih šest i Sun Kiss i Snakeskin od ovih šest. Koje se vama najviše sviđaju?
*Proizvode predstavljene u ovom postu dobila sam od proizvođača, ali to ne utiče na objektivnost moje recenzije.
*Proizvode predstavljene u ovom postu dobila sam od proizvođača, ali to ne utiče na objektivnost moje recenzije.