ma maison blanche

mamaisonblanche.blogspot.com · Dec 7, 2014

Na oknech / On the windows


Dnes už i nám doma hoří druhá svíčka na obou adventních svícnech, ale já jsem letos prostě pozadu. Při první adventní neděli jsem zjistila, že mám doma všechny dlouhé svíčky po třech, jen tři prodlužovačky a jedninou žárovičku na čtyři svítící hvězdy do oken. Takže nám svítila jen část a svíčky byly každá jiná. A ještě mi dnes vůbec nešla okna vyfotit. Ale co, proč si dělat zbytečné starosti, nikdo není dokonalý, takže přikládám jen pár detailů a zbytek už nechám na vaší fantazii ;-).

Porcelánové hrnečky od Design Letters jsem si pořizovala už v létě a stále jsem nevěděla, jaká písmena k našim iniciálům ještě vybrat. Nakonec jsem je doplnila Áčkem a Xkem, abych si mohla na Vánoce vyrobit na okenní parapet tenhle jednoduchý advetní svícen.

Nádherné hvězdy od Star Trading jsem měla z MMB z loňska, a letos je můžete zakoupit na Bella Rose. Tam jsem také ulovila poslední kousek skleněné vázy Vietnam od Tine K Home, ve které mám nový světelný řetěz s bílými Litgh Balls, ze kterého mám obrovskou radost. Je hodně jemný a elegantní a myslím, že se k nám skvěle hodí. Je z e-shopu DecoLed, kde jsem si nakonec pořídila i ty malé bílé baněčky. A papírové černé hvězdičky jsou DIY z loňska.

Tak hezký druhý adventně nedělní večer a rozhodně se nenchte rozhodit maličkostmi, naopak, to nepodstatné hoďte za halvu a užívejte!

Brzy pa s dalšími fotkami.
View original
 • Love
 • Save
  1 love
  Forgot Password?
  Add a blog to Bloglovin’
  Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
  We're working on your request. This will take just a minute...