Pisanina poświęcona wszystkim przyjemnościom, którymi parać powinna się perfekcyjna Pani domu, którą nie jestem, bo przecież nie znam się na niczym do końca. Trochę szyję, trochę gotuję i piekę, a trochę robię zdjęcia. Sama nie wiem, czy piszę dla wszystkich czy dla nikogo. Ale zapraszam :)