susan miller türkiye

susanmiller.astrolojiburc.com · Mar 28, 2014

31 Mart – 6 Nisan 2014 Haftalık Burç Yorumu

Toplumda ses getiren olayları yargılamak isteyeceğimiz bir hafta.. Bazılarımız düşüncelerimizi fütursuzca savunurken, arkadaşlık ilişkilerimizi zedeleyebiliriz. Sözlerimize dikkat etmemiz gerekecek. İşimizdeki başarımızı, organizasyon çalışmaları ile pekiştireceğiz. Bu hafta, sosyal yardım derneklerinin çalışmalarına katılabiliriz. Sanatsal aktiviteler gündeme gelecek. Sinema, tiyatro ve benzeri alanlara ilgi duyacağımız bir hafta. Ülkeler arası yeni fikir paylaşımları gündemde olacak. Ülkemizdeki sorunlar, sezgisel gücümüzü harekete geçirecek. Yönetici pozisyonunda olanlar için, önemli ve kritik bir hafta.

KOÇ:
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Huzursuz bir tutum sergiliyorsunuz. Karşınızdaki kişilerin fikirlerini öğrenmeniz mümkün değil. Gereksiz bir tartışma başlatarak, bir sonuca varamazsınız.

BOĞA:
Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bu hafta görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecek. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.

İKİZLER:
İlişkilerinizde güçlü bir performans çiziyorsunuz. Karşı tarafın dürüst yaklaşımlarından emin olabilirsiniz. Heyecanlarınızı enerjinizle birleştireceğiniz bir dönem. Bu hafta, risklerden uzak kalmalısınız.

YENGEÇ:
Sınırlarınız keskin çizgilerden oluşuyor. Tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkilerine hedef olmanıza neden olabilir. Çevrenizde gelişen olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.

ASLAN:
Bu hafta, her şeye meraklı bir yaklaşım içindesiniz. İlişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz.

BAŞAK:
Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde kazanacaksınız.

TERAZİ:
Mesleki konularda başarılı araştırmalar yapacağınız bir hafta. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yepyeni ve farklı bir yön vermek isteyeceksiniz.

AKREP:
Ani gelişen olaylara karşı savunmanızı hazırlamanız güzel. Fakat, konuşmalarınız çoğu kez ikna edici olmayabilir. Bu hafta, yeni tanışacağınız kişilerin ilginç fikirlerinden etkilenebilirsiniz.

YAY:
Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Bu hafta, eğlenceli ortamlarda bulunacak ve duygusal yönlerinize oldukça uygun kişilerle tanışma imkanı bulacaksınız.

OĞLAK:
İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bu hafta, kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızda güzel planlar yapmanıza rağmen kararsızsınız.

KOVA:
Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz. Bu hafta harcamalarınız konusunda tereddütleriniz var. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket edeceğiniz bir hafta olacak.

BALIK:
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, tek arzuladığınız şey sevgi desteği oluyor.

View original
  • Love
  • Save
    Forgot Password?
    Add a blog to Bloglovin’
    Enter the full blog address (e.g. https://www.fashionsquad.com)
    We're working on your request. This will take just a minute...